ورود مار کبرای ۲ متری به خوابگاه دانشگاهی در هند، موجب رعب و وحشت دانشجویان دختر شد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ورود یک مار کبرا به خوابگاه دانشگاهی در هندوستان خبرساز شد. این مار سمی که بیش از ۲ متر طول داشت پس از ورود به  خوابگاه موجب رعب و وحشت دانشجویان دختر شد. این اتفاق در تاریخ ۱۸ ژانویه در خوابگاه دانشجویان دانشگاه بهاراتیار در شهر " کویمباتور" واقع در ایالت تامیل نادو در جنوب هند رخ داد.  

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است این مار کبرا در  خوابگاه دانشجوبان نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود این مار پس از پیمودن مسیر راهرو وارد سرویس بهداشتی خوابگاه دانشجویان می‌شود. در ویدئوی منتشر شده صدای چند دانشجوی دختر که با دیدن این مار کبرا دچار ترس و وحشت شده اند شنیده می‌شود.

بلافاصله مسئول خوابگاه دانشجویان با مسئولان مربوطه تماس و یک تیم از اداره جنگلبانی هند در محل حادثه حاضر شدند. چند پرسنل جنگلبانی با ورود به خوابگاه و استفاده از تجهیزات مخصوص این مار شکار و  این جانور را از این محل به بیرون منتقل کردند. خوشبختانه با هوشیاری دانشجویان با وجود ورود این جانور خطرناک به داخل خوابگاه به کسی آسیب وارد نشد.

گفتنی است؛ ورود این مار کبرا به داخل خوابگاه دانشجویان هندوستانی در حالی خبرساز می‌شود که اوایل امسال نیز ورود یک مارشاه کبرای ۴.۵ متری به داخل یک خانه روستایی در "رایاگادا" هند خبرساز شده بود. زن میانسال هندی که برای پختن غذا وارد آشپزخانه شده بود ناگهان این مار را مشاهده کرد.  

 

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
چجوری خونه بخریم معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی و فروش محصولات زناشویی شرکت فناوری ازمون بهارنیک حسینیه علی ابن موسی الرضا(ع) مشهدالکوبه mahzyarfoulad وبلاگ دکتر سید کریم حسینی سیاستمدار خوزستانی منابع آزمون دکتری راهنمای زندگی persis خانه من